Пошук по сайту

КОНТАКТИ

Цілодобово

м. Київ
вул. М. Закревського 51/2

223-69-26
223-69-86

Нормальна температура тіла тварин. Як міряти температуру

Нормальна температура тіла тваринНі для кого не новина, що температура тіла тварини (як і людини) може сказати про його стан. Якщо ваш улюбленець став дивно поводитися, а у вас виникла підозра на якусь хворобу, то немає нічого простішого, ніж просто поміряти йому температуру (хоча це не вкаже вам на хворобу, але ви отримаєте загальну уяву про стан тварини).
Звичайно, міряти температуру звичайним (людським) градусником не варто. По-перше, тварина може смикнутися і розбити термометр. По-друге, для визначення температури ртутним термометром потрібно набагато більше часу, ніж для визначення електронним градусником.
Електронний градусник сьогодні можна купити майже в будь-якій “людській” аптеці. Його приблизна ціна 50-120 грн. Такі термометри визначають температуру приблизно за хвилину (а іноді ще швидше). Звичайно, міряти температуру тварині слід ректально.
Наступне питання, яка виникає у хазяїв домашніх тварин: яка нормальна температура тіла тварини? Нижче наведено інформацію про нормальну температуру тіла найпопулярніших домашніх тварин:

Нормальна температура у собак – 37,5-39,0 C°
Нормальна температура у котів – 38,0-39,5 C°
Нормальна температура у тхора – 38,5-39,5 C°
Нормальна температура у кролика – 37,5-39,5 C°
Нормальна температура у шиншилли – 36,0-37,5 C°
Нормальна температура у морської свинки – 37,0-39,0 C°
Нормальна температура у пацюка – 37,0-38,0 C°
Нормальна температура у хом’яка – 37,5-38,5 C°

Слід зазначити, що навіть якщо температура тіла вашого улюбленця в нормі, але у вас все-одно є підозра на якесь захворювання – необхідно терміново звернутися до ветеринара. В цьому питанні краще перестрахуватися.

Reader Feedback

One Response to “Нормальна температура тіла тварин. Як міряти температуру”

Написати коментар

Корисна інформація